Dobrač in Kredarica
Juhu, smučali smo! In glede na letošnjo zimo celo odlično. 😍   V soboto … tako na pol ilegalno k severnim sosedom. Če bi izbrali kak drug mejni prehod verjetno ne bi šlo. Lani smo na parkirišču v Heiligengeistu ustavili a do koder je segal pogled snega ni videl (pa ne zaradi dioptrije).
