
Na Žlebeh
Presenetljivo dobro se nam je včeraj peljalo po zaprtem smučišču Sella Nevea. Smučke natakneš pri avtu, čez 500m snameš za 20m na enem suhem mestu in nato juhu do vrha. Rado, Andrej in Manica so rinili na Sedlo Uršič, jaz sem bil zadovoljen z Belo Pečjo, Barbi pa samo peš do Gilbertija in nazaj.







