Šite: Belač-Zupan (V/V, 550m)
Včeraj sva z Luko Kramaričem (AAO) plezala klasiko v Šitah. Smer naju kar zaposlila, saj je bistveno daljša od "uradnih" 550m, poleg tega pa je smer precej konstantna. Večjih težav z orientacijo nisva imela, razen na koncu dolge gredine v zgornjem delu smeri. Mogoče komu pride prav: približno 10m pr








