
Vabilo na ogledno turo: Cipernik
Menda je lep razgled z njega… ampak to še ne vemo, ker še nismo bili gor. Bomo pa skušali to nedeljo najti pot na vrh in se razgledati. Da pa ne bomo iskali markacije eno za drugo kot občajno… se bomo tokrat bolj osredotočili na samo pot oz. brezpotje… Krenili bomo s parkirišča ob




