
Prelep sprehod nad Zajezero
Po cesti do koče Grego. Slava je šla še do Rudnega sedla. Jaz sem pa užival pri koči v razgledih in na toplem soncu. Cesta je lepo utrjena po celi širini, tako da se da lepo vijugati. Tudi ni ledena. A cesta je le samo cesta, zato ocena 3.
