
Ograja na Homškem hribu
Dve leti nazaj smo markacisti Planinskega društva Domžale uredili pot s parkirišča pod Sv. Marijo na Homškem hribu navzdol proti Piklu oz. Kamniški Bistrici. Teren je bil takrat strm, večkrat blaten kot ne, zlizan in večinoma zelo težko neprehoden. Stopnice, ki smo jih naredili, so težavo blatnega s


