
Dežurstvo na FIS tekmah
Dne 13. 2. ter 14. 2. smo člani GRSMB sodelovali na FIS tekmah, ki so se odvijale na Mariborskem Pohorju. Na posameni tekmi je bilo do 100 tekmovalcev in tekmovalk. Sreča nam je bila naklonjena, tako da nismo imeli veliko dela. Imobilizirali smo eno tekmovalko z bolečinami v ramenu. Preostali... Pr
