
Sedlo Beljščica (Matjaž, 11.03.2023)
Kakor je napisal že Aleš,smo gnečo na parkingu pred Medvedjim dolom včeraj delali tudi mi.Ravno tako je bil namen Ovčji vrh,med hojo pa smo zavili desno in po senčni strani do sonca odrajžali na Sedlo Beljščica.Po trdem snegu smo z pomočjo srenačov prišli do vrha,se posončili in po trdem grifik sneg



