
Zelenica pa še malo (Jure, 19.03.2019)
Spodaj južni pršič, zgoraj suh. Nepovožene strmali sem še zlahka našel. Jutri bi že težje. Potegnilo me je po včerajšnji špuri še proti centralni grapi. Pod grapo sem obrnil (sneženje, megla). Pri spustu se je razkadila. V še kar globokem pršiču, z malo nemoteče zapihane skorjice sem odvriskal navz
