
Želeli zimo - dobili zimo!
Danes smo želeli sonce in sneg - a dobili le sneg. Tudi to mora bit'. :) Od cerkve iz Innerkremsa štartamo ob prijetnem sneženju - svežega snega je bilo na izhodišču 10cm. Hoja po cesti, mimo hotela, vse do planine Bärengrubenalm je bila prav prijetna. Sled pred nami sta nam uhodila predhodnika, kat
