
Dan za užitke
V dolini še neobetavno, ampak v vasici pri cerkvi lepa zimska idila. Kava, taka prava italijanska, v vasici pred turo, še polepša vzdušje. Glede na večinoma senčno lego se je našel še pršič, tudi še ne zvožen. Za smučanje z vrha je premalo snega, s sosednjega koluarja pa se lepo smuča.Odločila sva s


