
Povsem Škotsko vzdušje
Zjutraj se začuda prebudimo v dokaj mrzlo jutro (-začuda :) ) . Zapiha veter in v nosnice se ujame vonj po snegu, vendar na oko ga ni nikjer.Zato se poslužim ogleda kamere ( Miklavž na gorjancih), in na ekranu se prikaže le rahlo zasneženi travnik z le nekaj cm južnega snega.Ki pa me navduši in napo

