
V OPATIJO??? 1.1.2023
Na novega leta dan ne grem nikoli na moj hribček. Bwo, ne vem, zakaj, ma ne grem. Zjutraj vstaneva, protokol in ker sem imela že nekaj časa v butari, da greva na novega leta dan pred Opatijo, po poti Lungomare, ker od danes dalje ni več meje s Hrvaško in na meji ne bo treba čakat in ker s


