
Majhen oblaček je dovolj…
... da namesto po firnu smučaš po trdem. Prvi pogled na precej “kamniti” Pecol ni obetal (višje je snega dovolj), vendar se je kasneje izkazalo, da je snega “načeloma” dovolj tudi v spodnjem delu in se bp prismuča do ceste. Ob vzponu je vse kazalo na fajn predelan putrček, potem pa je sonce prekril

