
Sreča? Ni zmeraj vse odvisno od nje....
V začetku doline Astental v strmih, sončnih pobočjih ni snega, obležal je pa na cesti. Spodaj je dobro posuta s snegom, višje je ledu in zglajenega snega na cesti vse več, vse manj pa je posutega peska. Vožnja zjutraj ni za "cagave", tudi po končani turi ni bila nič boljša. Na Izhodišču ture za Stel



