
Stara Luna
Manj je Lune vidne, daljše so v povprečju sence in zato je vsaj na pogled (vsaj meni) lepša za videti. Ravno takšna je bila videti danes zjutraj, pol ure pred sončnim vzhodom. Slikal sem jo s teleskopom GSO 254 mm z 0,5 x reducerjem – torej pri goriščni razdalji 637,5 mm – z barvno kamero [
