


Od sobote do torka sem se s kolesom potepala po Bohinjskih planinah. V soboto sem se iz Ribčevega Laza po

Ker sva v nedeljo rano zjutraj še sveži zvozili Šunce, se nama je na osvežitvi na Jarškem domu utrnila ideja, da bi bil greh iti v ponedeljek v službo.



Roza vikend se je srečno končal. Štiri punce smo vesele prikolesarile do Kamnika, kjer smo s skupno pijačo in analizo zaključile tridnevno popotovanje.

V torek so nam študentke in študentje medicine pripravili tečaj prve pomoči.


V ponedeljek smo bili na predstavitvi odprave na Damavand.

V soboto, 13.5. smo imeli tradicionalno skupno kolesarsko turo s piknikom.

Fotografija Naša četica koraka – po le par cm novozapadlega snega, ki jo je Bogdan objavil v poročilu "Damavand 5671 m - Iran (14.03.2017)" na razmere.turni-klub-gora.si, se je uvrstila med 10 naj fotografij letošnje sezone.

Poškodba iz februarja se počasi sanira, vseeno pa do zadnjega nisem vedel ali bodo prvomajski prazniki aktivni ali bolj kavčarski.

V soboto se nas je pet TSKO-jevcev odpravilo v Visoke Ture, cilj Grossvenediger.

Najin prvotni cilj,da odsmučava iz MT.Blanca tokrat ni uspel. V četrtek in petek je zapadlo 1m snega, tako da so umrle tudi sanje.

Po sončnem delovnem vikendu na morju, je bilo danes kljub slabemu meglenemu vremenu treba za dušo na sneg. Izhodišče Sella

Kolesarski izlet na Svetega Mohorja - to za kolesarja pomeni tako kot za hribovca Triglav!

Včeraj Z Stanetom na Velikem Ozebniku. Z vrha nisva odsmučala, podlaga na konkretni strmini je bila pretrda, zato sva sestopila

Pri zavetišču GRS smo si nadeli dereze, čeprav so te potrebne šele nekaj sto metrov višje. Če sediš na klopci, je ta opravek pač mnogo udobnejši.

Najina Gorenjsko - Štajerska naveza se je danes iz Martuljka povzpela čez Jugovo grapo na Dovški Križ in z vrha odpeljala po smeri prihoda.