Gran Paradiso
Dočakali smo zelo dobro vremensko napoved, zato v sredo večer objava, da čez vikend izpeljemo še turo na 4-tisočak, ki
Dočakali smo zelo dobro vremensko napoved, zato v sredo večer objava, da čez vikend izpeljemo še turo na 4-tisočak, ki
V petek zvečer Sara, Nejc in jaz natovorjeni štartamo s Planine Blato nad Bohinjem in po dobri uri prebijanja čez
Ta vikend sva z Mojco ( Petrovič, AO Kozjak) uspela uskladiti svoja dogovarjanja, pa sva izbrala malo letošnjega hribovskega uplezavanja.
Greš z nami v Paklenico?, se je glasilo Zlatkovo vprašanje prejšnji vikend. Pa sem šla. Skupaj s še precejšnjim številom
Odhod na Gran Paradiso je prestavljen zaradi slabih vremenskih razmer na naslednjo soboto 12. in nedeljo 13. 5. 2018.  
AO organizira izlet v Paklenico za vse člane Plezalnega kluba, družinske člane, dinozavre in rosno mlade. In kaj bomo počeli:
Teoretični del alpinistične šole se je zaključil. Začenja se praktičen (skalni) del, ki ga vodi Nejc Lužnik (tel. 031 476
Vsako leto marko Aprila zamenja tekaške smuči za turno smučarske. Tako z njegove strani pade ideja, da obiščemo Kanjavec iz
Sobotno jutro smo dočakali nekje pod Srednjim vrhom in Maselnikom, kjer smo se po predirajoči skorji in ostankih plazovin prebijali navzgor. Desna spodaj
V soboto 7. aprila 2018 ob 10. uri vabimo na delovno akcijo ureditev plezališča Strug v Beli. Oprema so tokrat
Ugodna vremenska napoved za ponedeljek naju je s Francijem Črešnovar (PK Cempin) zvabila v dolino Poden. Cilj je bil vzpon
V soboto naj bi šli plezat v Istro, zbor na avtobusni postaji Idrija ob 8h. V petek odpade AO šola.
… sva se s Simono odločila za obisk prikupne dolinice zraven Mallnitza, ki ponuja kar precejšnje število zaledenelih slapov. Med
Včeraj, 3.3.2018, sva se tečajnika jaz in Jure Trček skupaj z drugimi udeleženci odpravila lovit zadnje ledene slapove pred otoplitvijo
V soboto, 3.3.2018, se bo šlo v Belo plezat in vadit ledno tehniko. Zbor je ob 8h na avtobusni postaji
  Nekaj časa zdržimo doma, potem pa je spet treba nekam iti in potipati skalo. Dan po vzponu je spokojni
Zbor bo v nedeljo 4.2.2018 ob 10.00 na avtobusni postaji v Idriji. Šlo se bo plezat na vipavsko. Vabljeni!
V torek 30.1.18 se jest, Miha in Jaka (AK Vertikala) odločimo, da izkoristimo zadnje dobre razmere. Po službi se odpravimo
V soboto, 27.1, smo se odpravili proti Čekovniku, da bi preizkusili disciplino drytoolinga. Nekateri smo drytooling izvajali prvič, drugi pa