
Ko pričakuješ več…
Smo pričakovali, da bo novega snega malce več, pa da se bo sčasoma zjasnilo (taka je bila napoved). Vzpon v rahlo meglenem, na sedlu totalna megla, se je pa proti Lepemu Vršiču bolj svetlikalo kot proti Kovku, zato zavijemo v desno in na Lepi Vršič. Na vrhu smo skoraj v soncu, zato se v dokaj dobri
