
Srečanje mladih planincev
V četrtek, 8. 9. 2022, smo novo šolsko leto začeli z uvodnim srečanjem mladih planincev, ki je potekalo na postaji Gorske reševalne službe Tolmin. Planince in njihove starše je najprej pozdravila predsednica PD Tolmin ga. Milena Brešan, v nadaljevanju pa so mentorice planinskih skupin razložile orga



