Dopust v Paklenici
Sva imela z Maticem oba še en kup dopusta, vprašanje je bilo pa kako ga pokoristit. Prvotni plan so bili Dolomiti, pa je kazalo dež tako, da sva se odločila za Paklenico. Temperature so že sprjemljive in je plezanje v senčnih legah prav prijetno. Zmeren veter nama je sicer povzrozčal nekaj težav pri


