
Skromno tudi pod kraljico Visokih Tur
Pričakalo nas je malo snega. Od jeza pa do zvezne snežne odeje smo dile nosili slabo uro in tudi čez sedlo pod Oberlercherjem in zgornji del žleba na škrbino Preiml smo lezli po kopnih skalah.Smučarija ni bila slaba, le jutranja kapa na vrhu ni in ni hotela izginiti.
