
So(n)čna smuka
Ja, spet ga je nasulo :) Tokrat še več kot prejšnji teden. Na vrhu je bilo cca 30 cm pršiča, ki se je po 11-i uri hitro spremenil v čisto pravega dolenjskega južnjaka. Ampak, kdo bi se 10 aprila oziral na to malenkost. Za ponucat je, dokler je :) In glede na to, da sem prejšnji teden dokončno uničil
