
Ojstrica (ŠpehM, 28.04.2018)
Iz doline v nizkih čevljih, kakšno urco mimo speče koče na Jami, do snega. Nato na smuči in šele pod Škarjami, kjer postane strmo in sneg pretrd, spet na peš čez prelaz. Spust na južno stran opravim na smučeh brez kož, potem pa peš na vrh Ojstrice, ki že kakšen teden ni več smučljiva. Smučati začnem
