
Ledenik pod Skuto (Aleš_S, 01.06.2022)
Sem šel pogledat še ostanke ledenika pod Skuto. Letos mu zelo slabo kaže. Tudi za smučanje bo kmalu uporaben le za največje entuziaste. Snega je malo, je pa lepo predelan in ni ponvic. Še vedno pa ni veliko kamenja, razen v spodnjem delu, kjer se ti smuči res ne smejo smiliti. Iz konte pod Skuto je


