
Nad Šitom glava (Čeha, 24.03.2026)
Danes nad Vršičem zelo lep dan.Malo čez osmo uro je bilo zgornje parkirišče kar polno.Sneg je bil še rahlo pomrznjen,tako da takoj z srenači v breg.Sam jo mahnemo v smeri Nad Šitom glavo in ni mi žal.Z naključnim samotarjem si deliva celo pobočje.Res je malo nižje od MM,a to je duši čisto vseeno.Pla






