ALPINISTIČNA ŠOLA 2016 / 2017
Alpinistični odsekKot vsako leto, tudi letos prirejamo Alpinistično šolo! Več v novici! Vabljeni!
Alpinistični odsekKot vsako leto, tudi letos prirejamo Alpinistično šolo! Več v novici! Vabljeni!
Planinsko društvoV nedeljo, 18. septembra v popoldanskem času vabljeni na kolesarjenje po vinorodnih gričih v okolici Maribora. Gori doli na okoli! Več v novici.
Alpinistični odsekObeta se piknik AO TAM vseh generacij! Piknik bo 17. septembra ob 10 uri na Pesku (GRS koča). Prispevek je 10 € / osebo. Piknik bo v vsakem vremenu! Več v novici!
Alpinistični odsekPonovno vabimo vse člane na nadaljevanje dela na plezalni steni v telovadnici Ruše. Dela bodo potekala v torek 06.09.2016 od 17. ure dalje. Vsi željni švicanja, naj se javijo delovodji Jožici na 041 479 355. Lp! Figo
Alpinistični odsekV sredo 31.8 ob 18.30 uri bo sestanek za Alpinistično šolo 2016/2017 v društvenih prostorih. Vabljeni vsi inštruktorji, alpinisti, predavatelji in vsi ostali, kateri želite sodelovati
Planinsko društvoIzlet bo v soboto in nedeljo, 13.-14.8.2016
Vsemogočno vodstvo sporoča, da tabor v Dolomitih odpade zaradi slabega vremena (da se nam cukrčki - tečajniki ne stopijo ). Da pa ni vse tako črno, kot duša vaše bivše(ga), se bo pa tabor vseeno odvijal. In sicer Na Kamenči Jami v Logarski (zelo napredna koča s topless post
Spodaj je link, kjer se prijavijo naveze za tabor v Dolomitih. Točni odhod se bo dorekel v sredo na sestanku. https://docs.google.com/spreadsheets/d/17i73SOs_4Y7waPK02-t9yln9AHJhyW3Nt0Hbw2UNzL4/edit#gid=0
Alpinistični odsekPrvi tabor v gorah bomo letos imeli na Korošici (Kocbekov dom) od 18. do 19.06.2016. Prijavite se lahko vodji tabora Štefanu Hlebiču na telefon ali mail ( stefan.hlebic@gmail.com ali 0315769069) oziroma najkasneje do sestanka v sredo.
Alpinistični odsekVeč na:http://www.pdtam.org/vsebina.php?pid=20