Slepi in slabovidni na dvodnevnem pohodu v visokogorju
Splošno | »Super je bilo, ko je bilo treba it v hrib, malo manj super, ko je bilo treba it v dolino. V hrib zame nikoli ni problem, bolj ko je hrib, lepše je. Malo nas je dež požegnal tik pred ciljem, kjer smo prespali - kočo pri Triglavskih jezerih, tako da so bile skale spolzke. Dan je
