
To poletje okrog Kamniško-Savinjskih Alp z električnim kombijem brezplačno
Turistična linija Hop on - Hop off okrog Kamniško-Savinjskih Alp je v soboto, 20. junija, vstopila v svojo šesto sezono delovanja. Letošnje poletje prinaša dve izjemni novosti: prevoz z električnim kombijem bo za vse potnike popolnoma brezplačen, mreži sodelujočih krajev pa se pridružuje občina Gornji Grad. Uradno odprtje sezone je potekalo v sredo, 17. junija, v Solčavi v okviru strokovnega dogodka o trajnostni mobilnosti.


















