
6.AATC IZZIV, NEXT DEJ PA NA MURJE PUCAT SINUSE:)) 23.+24.5.2020
Ola, odkar je korwona, sem bla na več tekmah, kokr prej v dveh letih... So fejst, te avto tekme. Ni treba z nikomer tekmovat, greš kokr tebi paše, lohk se ustaviš, k te v cilju nobeden ne čaka, kdaj boš prlejzu skuzi..., skratka, meni so fajn. In zato sem šla tudi v soboto na 6.AATC, k naj bi bil ka
