
SPET V NAŠE HRIBČKE, 20.6.2026
V petek, 19.6., sem vstopila v KLUB 60. Naši mulariji sem zažugala!!!, da ne nucam nobenih slavolokov in raznoraznih presenečenj, a jim nekako nisem preveč zaupala, da me bojo ubogali. Zato sem bla cel dan nejki "na trnih" zarad tega. Ma, kej dan, cel teden prej. Naslednji dan je bil PTRF. A, moj pošto v Durniku je ostal letos prazen. Tudi zarad tega, ker sem rekla, da se grem zluftat dan po rojstnem dnevu v moje hribčke po moje. Po moji strani nimam od žlahte popolnoma nikogar, ki bi mi lahko voščil za rojstni dan. Tudi skozi moje otroštvo in mladost tega ni bilo. zato mi praznovanja ne…












