Studio ob 17-ih: Epidemija gorskih nesreč
Preventiva | To zimo je v gorah vse več obiskovalcev, dobro opremljenih, a tudi neizkušenih in slabo telesno pripravljenih. Večji obisk povečuje tudi število tragičnih nesreč. Je zaradi covida-19 v gorah več nepremišljenih avanturistov? Bi bilo nesreč manj, če bi uvedli posebno zavarovanj
