
20. ŠTANJELSKI TEK - NAVIJANJE, 7.12.2019
Štanjelskega teka skorajda ne smemo zamudit. Saj res ne vem, če sem že na kjermu manjkala...lohk da na enmu? Bwo? Meni se zdi, da sem vsako leto tam. Prav točno vem, da vsako leto kupim pri Žvoklju na štantu odličen teran.:) Ki ga potem vsak večer počasi srkam do novga leta. Za zdravje. Ne za kronik
