
SLAVNIK, 2.6.2019
Malo se mi je hotelo it na pohod Čez Školj in Tibot, k je bil organiziran pohod, ma, še rajši sem pa šla na Slavnik. Četudi že tolko botov, pa bejžmo še en bot več.Ko prideva na P v Podgorje, je ravno en planinc dol prišel in nama velikodušno ponudil parkirni listek, ker ga itak ne nuca več, k gre d
