
Planina nad Vrhniko, 16.12.2018
Popoldan smo se z mladimi planinci OŠ Komenda odpravili na zavetišče na Planini nad Vrhniko. Med potjo so otroci okrasili smrekico, da polepšajo pot do koče. Za okraske pa je poskrbela prijateljica Nenna Rožica. Aleš Bizilj pa se je postavil...Več...
