
Med smrekami in brezami po pršiču
Danes smo se presatvili v drugo "bazo" in vmes naredili eno fajn pršičasto turco. Na spletu je v opisu sicer pisalo, da je pri tej turi problem s parkiranjem, saj je ukinjeno parkirišče na izhodišču.... Ko smo se pripeljali na izhodišče, so bili parkirani že trije avtomobili (tudi pasja gaz je bila





