
Mala Martuljška Ponca
Živjo. Ima kdo kakšno fotografijo v smeri MMP kjer bi se videlo razmere? Hvala vnaprej.
Kategorija
38 novic

Živjo. Ima kdo kakšno fotografijo v smeri MMP kjer bi se videlo razmere? Hvala vnaprej.

Malo gor/ dol/ naokol ... Kljub padavinam blata ni, zaradi mokre in bujne vegetacije pa so bile od kolena navzdol noge mokre.

Naslednje 3 vikende brezplačni bus do Planine pod Golico. +Dodatni busi na dan Miss narcis. Lp

1. 5. 2026 na Ratitovec iz Zgornjih Dajn. Do izhodišča pelje lepa cesta, ki je le v krajšem delu makadamska. Zgornje Danje so majhen zaselek z ne

Ni debate, saj je že del, ki je v naši državi daljši od Košute! Tam smo od parkinga čez Kofce na V vrh in potem po vrhovih do konca in nazaj po p

Spet sem šel urnih nog naokrog, tokrat na Zajavor. Pozno zjutraj ali zgodaj dopoldan, kakor komu ljubo, sem brezplačno parkiral Tam na Meji in vz

Sedaj potrebuješ cepin in verjetno tudi dereze.

Nekaj utrinkov z izleta Čatež ob Savi - sv. Vid - Veliki Cirnik - Mali Cirnik - Čatež ob Savi. Poti na tem delu so prehodne brez posebnosti. Lp,

Zaradi poznega prihoda na začetku pogoljufam in se odpeljem na Planino Zapleč / Zaprikaj. Cesta je še najbolj podobna kamnolomu, ampak panorama z

Seveda jaz tudi upam da se ali se pa zmenimo za kako turo pa popijemo čaj kavo tudi vam stečno na vseh poteh.

Na Kojco po severni prečki iz vasi Bukovo. Sestop preko južne prečke na Orehovo ter podaljšek čez vrh Rodne do vasi Reka.

V štirih dneh je pobralo kar nekaj snega, predvsem pa ves led z jezera. To zadnje s pridom izkoriščajo krastače, ki se na veliko parijo v obeh je

Kobilja glava in Jalovnik s sestopom v Sela nad Podmelcem.


Krave so delovale čisto prijazne...mogoče so bile pomirjene, ker je bil vmes še bik Ja, sem gledal, je kar fajn delovalo naprej po grebenu. Amp

Trije ribniki v Mariboru osnovni cilj. Dvakrat okoli ribnikov v obliki ,,klina,,. Ker stika ob arkadah ni bilo. Kratka aktivnost v sončnem vremen

Glede snega bo mogoče ta fotka pomagala, je pa res precej približana.