
Marsikaj je bilo dobro, marsikaj je bilo slabo, ampak generalno sem jaz s tem zelo zadovoljen. Z…
Marsikaj je bilo dobro, marsikaj je bilo slabo, ampak generalno sem jaz s tem zelo zadovoljen. Z vsem, kar se je dogajalo. Ja, to mi je gušt. Jebiga, za to živim. (Tomaž Humar) 📷 humar.com



















