Lucifer in Tamar
Včeraj sva z Tončkom verjetno za rep ujela Luciferja, spodnji del je sicer fantastičen (moti samo odtok sredi slapu, ki zaliva cel spodnji del), zgornji del pa je že v slabem stanju. Sveča je votla pa tudi graben zgoraj je ves razjeden, tako da sva se varovala še celotni zgornji del. Danes pa smo šl



