
Če bi bil drugačen, to enostavno ne bi bil jaz, mar ne? Ko začutim skalo pod prsti, se preklopim v…
Če bi bil drugačen, to enostavno ne bi bil jaz, mar ne? Ko začutim skalo pod prsti, se preklopim v drug svet, svet svobode – gibanja po konicah prstov. Ko vstopiš nenavezan v steno, ko ni nikogar blizu, ko si sam; takrat se srečaš s samim seboj, oblije te piš smrti. Brez smrti bi bilo življenje brez pravega pomena. Večkrat kot te oblije tak piš, močnejši postajaš. Za marsikatero dolinsko močvirnost postaneš zelo odsoten. (Tomaž Humar) 📷 Anže Malovrh (STA)



















