Prusik-Szalay v Steni
3.8.16 - v VrataGogi, Rok P. in moja malenkost se odpeljemo v pozno popoldanskih urah proti Ljubljani, kjer poberemo kolega od Roka P. Roka L., ki je tečajnik pri LJ matica. No ja, saj vem, zakomplicirano, pa smo šele na začetku. Po vožnji in prijavi se nastanimo v sobi, kjer povečerjamo in se pogov


