
Vsi, ki imamo kamen silno radi, ga imamo radi že od nekdaj, in to zato, ker nam je blizu. V njem…
Vsi, ki imamo kamen silno radi, ga imamo radi že od nekdaj, in to zato, ker nam je blizu. V njem uzremo lastno podobo. Na kamnu, v skali, se lahko izrazimo na več načinov. Nam najljubši je plezanje. Vsakdo ima prijatelja, pa četudi je to kamen, skala, gora. 🤔🔥(Franček Knez)



















