
Schwarzhorn (Vital, 25.05.2025)
Kot po navadi, za konec v Malto. Pri jezu je sameval samo en avto, vreme bolj kislo. Vseeno natovoriva kolesa , ponekod po cesi je še sneg. Graben od mostička proti vrhu je še dobro zalit. Pri vzponu sva pa bila deležna vsega; sneg, veter , megla , difuza , na smučeh pa bogata cokla od mehke klože.



