
"Sreča je v človeku samem ali pa je ni. Od zunaj jo v človekovo srce ne pričara nobena stvar."☺️
"Sreča je v človeku samem ali pa je ni. Od zunaj jo v človekovo srce ne pričara nobena stvar."☺️ ◽ (A. Trstenjak) ◽ Blagoslovljeno Veliko noč želimo! 🌄

"Sreča je v človeku samem ali pa je ni. Od zunaj jo v človekovo srce ne pričara nobena stvar."☺️ ◽ (A. Trstenjak) ◽ Blagoslovljeno Veliko noč želimo! 🌄

🏔️Gasherbrum (7925m) IV je sedemnajsta najvišja gora na svetu in šesta najvišja v Pakistanu. Gre za enega izmed vrhov v celotnem masivu Gasherbrumov, ki se nahajajo na severovzhodnem delu ledenika Baltoro. 👍 ◽ Avtor: @ryan.kushner Vir: Karakorum Geographic ◽ Wauuuuu🥰

[🌅Si želiš nalepko vzponi.si? Beri spodaj...] <> www.vzponi.si <> 💁♂️Na Veliko noč bomo podelili še nekaj naših 🎁nalepk, katere bodo lahko krasile vaše avtomobile, čelade, delovne prostore... V komentarju podeli z nami, kam jo boš namestil/a❓ Morda pa bo v pošiljke naš Vzponko dodal še kakšno malenkost?🤗 ▫️ Blagoslovljene Velikonočne praznike želimo! ▫️ p.s. Ne bomo hudi, če boš v komentarju označil/a osebe, ki bi bile nalepke še bolj vesele kot ti in k všečkanju vzponi.si povabil/a še kakšnega prijatelja. 🙃 #vzponisi #Vzponko

Policijska uprava Kranj / Police Directorate Kranj sporoča: "Če se bo kdo 🤔spraševal, kaj delata dve stopinji točno sredi jase na ❄️celcu pod Korošico in ali je bil slučajno jeti, sporočamo, da smo bli "samo" mi😁 Trening v 🏔️hribih"

Izjemoma, glede na situacijo delimo še to objavo. V situaciji v kateri smo se znašli želimo, da čimveč ljudi doseže spodnja anketa. Vsi zaposleni, ki delate od doma - vabljeni k sodelovanju. ☺️

Tokrat "TAPRAVA" mojstrovina. 💙👌😉 📷 Tomo Jeseničnik "Luna vzhaja iznad Loške stene - najširše stene v Sloveniji. Če se namenimo dolino Koritnice in Soče obiskati z italijanske strani, nam takoj po prehodu čez gorski prelaz Predel zastane dih ob osupljivem pogledu na eno izmed najmogočnejših sten v naših gorah.Loška stena meri v šririno skoraj pet kilometrov in pol! Tudi po višini spada s svojimi tisoč metri med bolj postavne alpske stene. Drobne, v gosjem redu po strmem grebenu nanizane hiše v slikoviti gorski vasici Strmec, mimo katere pelje pot v dolino, se zdijo v primerjavi z velik…

Kateri kosmatinci so na spodnji sliki? 🌸 ▫️ Med pravilnimi odgovori bomo naključno izžrebali nekaj oseb, ki bodo prejele nalepke vzponi.si. ✅ ▫️ V kolikor želiš, lahko k spremljanju naše spletne strani www.vzponi.si povabiš kakšnega prijatelja ali ga označiš v komentarju... Hvala že vnaprej. 🤗 ▫️ "Vsakdo mora imeti svojega notranjega zdravnika: to je glas dobrote." [A. Trstenjak]
Danes tekom dneva poteka nadgradnja strežniške infrastrukture www.vzponi.si. Spletna stran bo predvidoma na voljo proti večeru. Hitro bomo nazaj! ☺️😊

"Vedno najdemo peščico ljudi, ki jim je vseeno in se požvižgajo na vse nasvete in pravila,” pravi Matjaž Šerkezi, alpinist, gorski reševalec in sodelavec Planinske zveze Slovenije, ki je pohvalil Slovenke in Slovence, saj v večini upoštevajo nasvete in priporočila. “Ni večjega števila gorskih nesreč in posledično ni težav, ki nastanejo pri reševanju.”

Če manjka notranja resničnost, manjka tudi ljubezen; kjer ni notranje resničnosti, je ljubezen le navidezna, trenutna, varljiva. (A. Trstenjak)

🗻Mount Everest | Sagarmatha | Čomolungma🌪 ▫️ Čelo neba, mati vesolja...🤗


Tudi tebi manjka planin❓ ▫️ Delimo sliko Francija Groznika iz časa, ko smo lahko še prosto pohajkovali po zasneženih hribih in dolinah... ☺️🌬🌅

⚠️📢 Planinska zveza Slovenije ponovno poziva ljudi, naj ne tvegajo in se odpravljajo v gore, saj s tem dodatno obremenjujejo gorske reševalce in medicinsko osebje. Planinske koče, naravna plezališča in nekatere planinske poti po državi so zaprti. Ljudje naj gredo raje na lažje sprehode blizu doma.⚠️⚠️⚠️

Dolga, dolga je pot, iz vasi do mesta... 🏕️

"Ko je smeh najglasnejši, se vesolje zavrti v kalejdoskopu novih možnosti." 🌞 (J. Houston) ▫️ Foto: Andreja Helbl ▫️ #ostanidoma #mislipozitivno #vzponisi

Obrnite obraz proti soncu in nikoli ne boste videli senc.☺️ [H. Keller] ▫️ Foto:Zvonko Mezga. ☀️

Ljudje smo kot snežinke - podobni smo si, vendar vsak po svoje žari.❄️🌟

[Tomaž Humar - Lepota življenja] ❤️ Lepota življenja se spozna ob bolečini, Bolečino prinesejo spoznanja, Spoznanja se rodijo iz izkušenj, Izkušnje pridejo, ko si drznemo, Drznemo si, ko zberemo pogum, Pogum pridobimo z zaslugmi, Zasluge so posledica izživetih talentov, Talenti so nam podarjeni v zibelko, Zibelka je izbrana s strani duše, Duša je nedotakljiva prvinskost, Prvinskost je posledica dostojanstva, Dostojanstvo – Duša – Zavedanje. To smo mi, TUKAJ in ZDAJ. 🌅 Zakaj? Ker jutri nikoli ne pride.