
NA GRADIŠKO TURO, 21.7.2024
Sej že veste vsi, ne, da ne maram plezarije? Ma, vsake tolk moram preverit, če to še velja, hihi. Zato sem bla kar takoj za, ko me je moj vprašal, če grem z njim na Turo. Sevejde ne po plezalni, niti Furlanovi niti Otmarjevi, ampak po pešpoti, kjer pa imaš tudi kar nekaj plezarije s štrik
