
Poslednji Mohikanec na MM
Na Vršiču žalosten pogled na zelo kopna pobočja.Vseeno tvegam.Smuči nosim in čakam ,kakšna bo slika nad Grebencom.Na prvi pogled nič kaj bolje ,a se izkaže da bo smuke le nekaj.Vrh je kopen.Spustim se med Malo in Velko Mojstrovko kjer pričnem z smuko v smeri Drevesnice.Peljem dokler gre in na primer







