
14. GORSKI TEK NA MALO GORO, 11.6.2023
Snoči sem mejla v glavi, da ne grem. Zjutraj vstanem, me začnejo srbejt nwoge...Grem? Ne grem? Grem? Ne grem? Bo dež, nevihte, strejle.... Ma, sej mal piha... to pa da vsej mal znaka, da lohk spiha proč teve nevihtne wblake... Grem? Al nje? Bem, odloči se, baba, kej bi rada mejla....
