
Še zadnje aktivnosti...
Letos na Ratitovcu še nisem bil. Saj migal sem kar precej, ampak, "gori na gori" pa res nisem bil.Potem sem se v ponedeljek spomnil, da pa vendarle ne bi bilo slabo in sem naredil en lep krog. S Prtovča po levi varianti čez Poden po trasi teka na Ratitovec in delu trase UPT-ja na vrh Ratit
