
NA SLAVNIK IZ PREŠNICE- SUPER LEPA POT, 6.11.2022
So rekli, da bo gejnala burja, pole pej bejžva lepo na sončka - na Slavnik. Že štiri leta je, odkar sem bila prvič na Slavniku iz Prešnice, pej pejva spet dans mal podoživet to lepo pot. Cesta proti morju je bila začuda prazna, zato sva bila tik tak v Prešnici. Se peljeva skozi luštn
