
Kršenje pravil
Gmeineck je v prvi vrsti zimski in pršičasti vrh. Tako pozno v zimi / pomladi, (konec aprila), ga še nisem smučal. Takšna nenapisana pravila ob takšni, čudni zimi brez težav kršim... Danes me je premamil predvsem, ker sem bil sam, ker sem si zasneženost ogledal že v nedeljo pri vožnji po Turski avt

